Moje story

Život je pes a pes je nejlepší přítel člověka.

Mé jméno je Sára Štichová a jsem akreditovanou psí střihačkou a alternativním zvířecím dentistou. Mám za sebou už více než 3 roky bohatých zkušeností z oboru. Od výstavních střihů dle standartu po dentální hygienu.

Miluju svou práci která vždy byla mým snem.

1.jpg

Spolupráce

Navazování spolupráce je pro mne něco, jako základ úspěchu a taktéž jako neustálý příliv nových informací z oboru. Tímto bych Vám tedy ráda doporučila ty, kteří jsou pro mne, nejlepšími z nejlepších. Své práci se věnují naplno, s láskou a mají viditelné výsledky.

Naleznete mezi nimi zástupkyni potravinové výživy pro psy, paní Pavlínu Kášovou. Paní Kášová je majitelkou potřeb Mňau – Haf, které se nachází v Děčíně v Plavební ulici. V těchto potřebách naleznete vše pro Vašeho mazlíčka, ať už je zástupcem kočičí nebo psí říše. Dostanete zde odbornou radu, jak uspokojit mlsný jazýček.

 

Jako další bych Vám ráda představila paní Květu Brožovou, která se věnuje výchově a výcviku psích kamarádů. Mimo již zmíněný obor její služby zahrnují také denní péči. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že je p. Brožová profesionálem na svém místě. Ke každému pejskovi přistupuje s maximální individualitou.

gingerray-happy-birthday-pet-party-kit-f

NOVINKY KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME :) 

Nově je možné objednat si u nás například narozeninový psí dort připravený z kvalitních surovin bez přidaných konzervantů a barviv, ale především z pořáádneho masíčka. Mňam

Adresa:

U plovárny 1259

Děčín 

40502

Kontakty:

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Lazenske psí centrum

0