Lázeňské psí centrum vám nabízí:

Jmenuji se Andrea Vaňásková

A ráda pomohu vašemu pejskovi. Mám vystudovanou střední školu zdravotnickou. A na zvířata jsem opravdu zaměřená již od mala. Začala jsem tento obor samostudiem a dnes mám již několik certifikací v tomto oboru a několik úspěchů za sebou. Teď mě bude čekat i certifikace na Dornovu metodu. Neváhejte se na mne v případě jakýchkoliv dotazů obratit na mám telefonním čísle níže.

  • Dornova metoda

  • Masáž měkkých tkání

  • Strečink

  • Intenzivní balanční cvičení

  • Skupinové balanční cvičení

  • Aromaterapie s masáží měkkých tkání

+420 608 943 160

a.JPG

Spolupráce

Navazování spolupráce je pro náš obor něco, jako základ úspěchu a taktéž jako neustálý příliv nových informací z oboru. Tímto bychom Vám tedy rádi doporučili ty, kteří jsou pro nás, nejlepšími z nejlepších. Své práci se věnují naplno, s láskou a mají viditelné výsledky.

Naleznete mezi nimi zástupkyni potravinové výživy pro psy, paní Pavlínu Kášovou. Paní Kášová je majitelkou potřeb Mňau – Haf, které se nachází v Děčíně v Plavební ulici. V těchto potřebách naleznete vše pro Vašeho mazlíčka, ať už je zástupcem kočičí nebo psí říše. Dostanete zde odbornou radu, jak uspokojit mlsný jazýček.

 

Jako další bychom Vám rádi představili paní Květu Brožovou, která se věnuje výchově a výcviku psích kamarádů. Mimo již zmíněný obor její služby zahrnují také denní péči. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že je p. Brožová profesionálem na svém místě. Ke každému pejskovi přistupuje s maximální individualitou.

gingerray-happy-birthday-pet-party-kit-f

NOVINKY KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME :) 

Nově je možné objednat si u nás například narozeninový psí dort připravený z kvalitních surovin bez přidaných konzervantů a barviv, ale především z pořáádneho masíčka. Mňam